Summer Challenge 2021

Sommer på storsand

Er dere klare for en summer challenge ?

Gjelder fra 1. April 2021 til 30. September 2021

Det er faktisk ganske enkelt 😀 Dere går ut å dykker, koser dere og etterpå sender dere meg, Monica@ofds.no , loggen for hvor lenge dere har vært nede under vann 🙂 Vi registrerer hvor mange minutter dere har til sammen og dere kan bli med i trekningen av fine premier.

For dere som var med på Winter Challenge 2020/2021, det er litt endringer i reglene 😉 Denne gangen kårer vi en vinner hver måned 😀 Jippi 😀 Den som kommer på 1. plass blir månedens dykker, og Christian Skauge fra bladet Dykking vil ta kontakt med dere sånn at dere kan si litt om dere selv 😀 Vinneren vil også få en ny maske sponset av Safenor AS… dvs at er det samme vinner flere ganger lar vi nestemann på listen få den masken 😉 Men du kommer da så klart i Bladet dykking hver gang.

Ikke nok med at vi trekker en ny vinner hver måned, vi må jo så klart ha en sammenlagt liste også over hele perioden. Hvem blir Sommerens dykker?

Vi har noen enkle regler

  1. Dykkene MÅ være gjennomført her hjemme i Norge
  2. Instruktører og dykkeledere kan være med, MEN dere kan ikke logge kursdykkene (dvs dykk dere får betalt for å gjennomføre godkjennes ikke).
  3. Arbeidsdykking godkjennes ikke
  4. Kurselever kan registrere dykkene sine
  5. Alle fra hele Norge kan delta
  6. For å registrere dykkene må dykkelogg sendes til monica@ofds.no eller dere kan komme innom butikken og vise meg loggen. Veldig mange som også brukte messenger noe som er helt greit.

Du dykker i en annen klubb eller ved et annet dykkesenter, hva så ? Her er alle velkomne så send oss loggen og bli med du også 😀

Premiene er:

  1. Plass. (Kommer snart)
  2. Plass. (Kommer snart)
  3. Plass. (Kommer snart)

Vi oppdaterer loggen på siden her ca 1-2 ganger i uken sånn at dere kan holde et lite øye med hverandre 😉

De som deltar i April er:

NavnAntallMinSnitt pr dykkTimer
1Anna N4267674,5
2Einar4210533,5
3Bjørn Erik2104521,7
4Geir Karlsen155550,9
5Sissel Friberg143430,7
6Roy Herman128280,5
7Tom Erik126260,4
Summer challenge