Summer Challenge 2021

Sommer på storsand

Er dere klare for en summer challenge ?

Gjelder fra 1. April 2021 til 30. September 2021

Det er faktisk ganske enkelt 😀 Dere går ut å dykker, koser dere og etterpå sender dere meg, Monica@ofds.no , loggen for hvor lenge dere har vært nede under vann 🙂 Vi registrerer hvor mange minutter dere har til sammen og dere kan bli med i trekningen av fine premier.

For dere som var med på Winter Challenge 2020/2021, det er litt endringer i reglene 😉 Denne gangen kårer vi en vinner hver måned 😀 Jippi 😀 Den som kommer på 1. plass blir månedens dykker, og Christian Skauge fra bladet Dykking vil ta kontakt med dere sånn at dere kan si litt om dere selv 😀 Vinneren vil også få en ny maske sponset av Safenor AS… dvs at er det samme vinner flere ganger lar vi nestemann på listen få den masken 😉 Men du kommer da så klart i Bladet dykking hver gang.

Ikke nok med at vi trekker en ny vinner hver måned, vi må jo så klart ha en sammenlagt liste også over hele perioden. Hvem blir Sommerens dykker?

Vinneren i April er Anna Nygren 😀 691 minutter fordelt på 10 Dykk

Vi har noen enkle regler

  1. Dykkene MÅ være gjennomført her hjemme i Norge
  2. Instruktører og dykkeledere kan være med, MEN dere kan ikke logge kursdykkene (dvs dykk dere får betalt for å gjennomføre godkjennes ikke).
  3. Arbeidsdykking godkjennes ikke
  4. Deco dykk godkjennes ikke
  5. Kurselever kan registrere dykkene sine
  6. Alle fra hele Norge kan delta
  7. For å registrere dykkene må dykkelogg sendes til monica@ofds.no eller dere kan komme innom butikken og vise meg loggen. Veldig mange som også brukte messenger noe som er helt greit.

Du dykker i en annen klubb eller ved et annet dykkesenter, hva så ? Her er alle velkomne så send oss loggen og bli med du også 😀

Premiene er:

  1. Avatar Vams + Gavekort på OFDS 1000,-
  2. Maske og svømmeføtterfra Cressi + Gavekort på OFDS 500,-
  3. Maske og Snorkel fra Cressi + Gavekort på OFDS 250,-

Vi oppdaterer loggen på siden her ca 1-2 ganger i uken sånn at dere kan holde et lite øye med hverandre 😉

De som deltar i Juni er:

NavnAntallMinSnitt pr dykkTimer
1Heine Tøffen7526758,8
2Tom Erik Nøkleby4178453,0
3Fredrik Emanuel5154312,6
4Thomas Erlend289451,5
5Einar Danielsen157571,0
6Anna N149490,8

Totalt fra 1. April til nå:

NavnAntallMinSnitt pr dykkTimer
1Heine Tøffen4434227857,0
2Anna N1912266520,4
3Hege Hjertholm169285815,5
4Bjørn Erik168025013,4
5Thomas Erlend157465012,4
6Einar Danielsen147335212,2
7Lars Erik Steen237303212,2
8Tom Erik Nøkleby177184212,0
9Tommy Larssen137055411,8
10Guro11549509,2
11Rikke W.9413466,9
12Lasse9410466,8
13Fredrik Emanuel16404256,7
14Vegard Thorsen938342,5555566,4
15Geir Karlsen534268,45,7
16Kevin Bach933637,3333335,6
17Jan Ole631953,1666675,3
18Rune Hovelsrud618430,6666673,1
19jon Marius b.514829,62,5
20Thea B. 514829,62,5
21Kjetil Nilsen614724,52,5
22Emil H. R.513326,62,2
23Aleksy G.2130652,2
24Heidi Holmsen312441,3333332,1
25Ørjan Huusebye311538,3333331,9
26Melissa T4108271,8
27Jorunn T4108271,8
28Arne Bergheim4100251,7
29Sissel Friberg28944,51,5
30Roy Herman272361,2
31Stephen150500,8
32Oscar Egeberg234170,6
33Filip Fleischer234170,6
34Arne Nodevik133330,6
35Jonatan Sørensen132320,5

De Som deltok i Mai:

NavnAntallMinSnitt pr dykkTimer
1Heine Tøffen2015827926,4
2Hege Hjertholm9568639,5
3Bjørn Erik11563519,4
4Thomas Erlend10509518,5
5Anna N8486618,1
6Tommy Larssen8485618,1
7Tom Erik Nøkleby9411466,9
8Vegard Thorsen9383436,4
9Lars Erik Steen11365336,1
10Geir Karlsen4287724,8
11Einar Danielsen5275554,6
12Jan Ole5273554,6
13Kevin Bach5215433,6
14Rikke W.519338,63,2
15Kjetil Nilsen614724,52,5
16Emil H. R.513326,62,2
17Melissa T4108271,8
18Jorunn T4108271,8
19Arne Bergheim4100251,7
20Fredrik Emanuel58717,41,5
21Heidi Holmsen28140,51,4
22jon Marius b.25929,51,0
23Thea B. 25929,51,0
24Sissel Friberg146460,8
25Roy Herman144440,7
26Filip Fleischer234170,6
27Oscar Egeberg234170,6
28Arne Nodevik133330,6
29Jonatan Sørensen132320,5

De som deltok i April:

NavnAntallMinSnitt pr dykkTimer
1Anna N106916911,5
2Guro11549509,2
3Lasse9410466,8
4Einar Danielsen8401506,7
5Lars Erik Steen12365306,1
6Hege Hjertholm5255514,3
7Bjørn Erik5239484,0
8Rikke W.4220553,7
9Tommy Larssen5220443,7
10Rune Hovelsrud6184313,1
11Thomas Erlend3148492,5
12Aleksy G.2130652,2
13Ørjan Huusebye3115381,9
14Tom Erik3102341,7
15Geir Karlsen155550,9
16Stephen150500,8
17Sissel Friberg143430,7
18Roy Herman128280,5
Summer challenge