GODT NYTT ÅR 😀
Ja hva skal vi finne på i år da ? Noen forslag er det bare å sende oss en mail så skal vi se hva vi klarer å få til. Vi skal ha to utenlandsreiser. I vinterferien reiser vi ned til Rødehavet, og i Oktober tar vi 16 dager i Filippinene.
13 jauar Inviterer vi og Redd Oslofjorden til ryddedykk først og så et grillparty som takk for at så mange har stilt opp og ryddet flere tonn søppel fra Oslofjorden TUSEN TAKK <3
Vi håper at det blir is nok til at vi kan holde PADI Ice Diver kurs. Dette er et kurs som er vanskelig å planlegge lang tid frem, men ønsker du at vi skal ta kontakt med deg om det skulle bli kan du sende en mail til Monica@ofds.no
På vår og sommer 2023 ble alle OWD kursene fullbooket veldig tidlig, så i år har vi satt opp ekstra plasser, men vi anbefaler dere likevel i å være tidlig ute om bare kan i et bestemt tidsrom. Er dere 6 eller flere så kan vi sette opp et eget kurs med en egen kursplan til dere. Vi har også private kurs om du vil ta kurset alene med en instruktør.
Vi kommer også til å sende 6 av instruktørene våre på Adaptiv Teaching Instruktør kurs, og vi kommer til å sette opp egne kurs for de av dere som trenger et litt mer tilrettelagt PADI kurs. Vi mener at dykking kan gjennomføres av nesten alle. Dvs at mangler du et ben etter en arm, er lam eller blind så kan du ha stor glede av dykking. Har du spørsmål kan du kontakte Monica@ofds.no. Ellers så kommer det mer info om dette litt senere i år.
Går du med en liten drøm om å bli PADI Divemaster eller PADI Instruktør så starter første PADI Divemaster kurs allerede nå i Januar. i April vil det bli satt opp et PADI Instruktør kurs.
Nå i januar er disse kursene satt opp
- 05 januar Prøvedykk
- 07 januar Bubblemaker I dag starter vi kl 12:00.
- 09 januar Bubblemaker (Fullt)
- 10 januar PADI Divemaster
- 14 januar PADI Dry Suit Diver
- 14 januar PADI ReActivate
- 17 januar PADI Open Water Diver
- 18 januar PADI Open Water Diver (Fullt)
- 20 januar PADI Advanced Open Water Diver
- 21 januar PADI Enriched Air Diver
- 23 Januar Seal Team
- 24 januar PADI Open Water Diver (Fullt)
- 25 januar PADI Open Water Diver
- 26 januar Prøvedykk
- 28 januar PADI Open Water Diver, Basseng for dere som skal ta grunnkurs i Egypt
- 30 januar Bubblemaker